BORMA WACHS - profesionální výrobky pro komplexní ochranu dřeva

přírodní oleje na dřevo, vosky, tmely na dřevo, mořidla, šelaky, retuše a další


Produkty firmy Borma Wachs jsou oceňovány odbornou i laickou veřejností při restaurování, konzervaci a zušlechťování všech povrchů ze dřeva i dalších přírodních materiálů a nejsou určeny jen pro profesionální restaurátory, ale i profi a hobby truhláře i obchodníky. Dlouholetá zkušenost a trvalý výzkum jsou základnou pro kompletní paletu výrobků a úspěch , který mají tyto výrobky u zákazníků. Mezi širokou paletu sortimentu patří mimo jiné oleje na dřevěné povrchy převážně na přírodní bázi (teakový olej, dánský olej), vosky na dřevo, šelaky, retuše - opravné laky a tužky na dřevo, tmely na dřevo, odšeďovač dřeva, mořidla a barviva a další doplňkové produkty.


Neustálá inovace a vysoká kvalita


Dřevo je přírodní produkt a díky svým vlastnostem je nejušlechtilejším a nejčastěji zpracovávaným materiálem lidstva. Správné zacházení, pravidelná péče i šetrné odborné zpracování jsou nepostradatelné pro jeho zušlechťování, udržování hodnoty a ochranu před projevy stárnutí, jakož i před napadením dřevokazným hmyzem.

Mottem firmy Borma Wachs je po desetiletí špičková kvalita, výzkum a další rozvoj v oblasti produktů na ošetření dřeva. Borma Wachs je spolehlivým partnerem pro odborníky i milovníky dřeva, především svými odbornými znalostmi, zkušenostmi a širokou paletou osvědčených speciálních výrobků pro bezproblémovou údržbu a péči o jakékoliv dřevo i další přírodní povrchy. Výrobky pro profesionální úpravu dřeva - retuše,opravné laky, včelí vosky, parafín, údržbové vosky s včelím voskem a karnaubou, teakový (týkový) olej, oleje na parkety, tmely na dřevo, barvy na dřevo, šelak šupinkový i již připravený k okamžitému použití a další produkty nutné pro restaurování dřeva, potřebné nářadí a produkty pro zlacení - to je jen velmi krátký výčet produktů, které firma Borma Wachs vyrábí a dodává do celé řady zemí po celém světě.

Nejprodávanější produkty

SHABBY PROVENCE 750 ml. – bílá

bez DPH: 235 Kč

s DPH: 284 Kč

SHABBY PROVENCE 750 ml. – barevná

bez DPH: 345 Kč

s DPH: 417 Kč

SHABBY PROVENCE 375 ml. - barevná

bez DPH: 235 Kč

s DPH: 284 Kč

ECOSTUCCO 250 gr. - tmel na dřevo v tubě

bez DPH: 36 Kč

s DPH: 43 Kč

INVISIBLE TOUCH 1 Lt.
  • Novinka

INVISIBLE TOUCH 1 Lt.

bez DPH: 377 Kč

s DPH: 456 Kč

HOLZ PROFIX 1ks - retušovací fix

bez DPH: 61 Kč

s DPH: 73 Kč

ANTIKWACHS 0,5Lt.- Voskový krém

bez DPH: 165 Kč

s DPH: 199 Kč

HOLZWACHS 0,5 Lt. - Včelí vosk v pastě

bez DPH: 147 Kč

s DPH: 177 Kč

Produkty ve výprodeji:

MOBELREINIGER 1 Lt. - leštěnka na nábytek
  • Akce
  • Výprodej

MOBELREINIGER 1 Lt. - leštěnka na nábytek

bez DPH: 237 Kč

s DPH: 286 Kč

HOLZFARBE 250 ml - odstín ARANCIO (oranžová)
  • Výprodej