MARMOLADA ANTICO 24 kg - dle vzorkovnice

Kód: 88299
Značka: Paulín
2 886 Kč 2 385 Kč bez DPH
Skladem

Hladká vápenná leštěná efektní povrchová úprava

Detailní informace

Detailní popis produktu

MARMOLADA ANTICO je hladká povrchová úprava na bázi velmi jemného hašeného vápna, stabilizovaných anorganických pigmentů a aditiv, se vzhledem starobylého saténového vápenného hladkého vzhledu. 

Používá se jako efektní povrchová úprava s výbornou prodyšností a s efektem pololesklého mramorování, pro použití v interiéru.

Způsob aplikace:

Na již připravený povrch nanést speciálním nerezovým hladítkem jednu nebo více vrstev materiálu MARMOLADA ANTICO až se dosáhne požadovaná tloušťka ve zvoleném odstínu. Po 12 hodinách přebrousit jemným smirkovým papírem a pečlivě odstranit prach. Speciální štukovací špachtlí aplikovat MARMOLADA ANTICO systémem "nanes a setři", kdy překrýváním jednotlivých vrstev vzniká požadovaný efekt. Před zaschnutím výrobku MARMOLADA ANTICO provést vyhlazení a vyleštění opakovaným hlazením lehkým tlakem pomocí nerezové špachtle. Pro lepší omyvatelnost, otěruvzdornost a údržbu se na povrch po 4 - 5 dnech doporučuje nanést ochranný včelí vosk (CERA PER STUCCO D´ARTE).

 

JAK VYBRAT ODSTÍN?

FLORAL se tónuje dle vzorkovnice PAULÍN nebo vzorkovnice NCS - vybraný odstín napište do poznámky pro prodejce při dokončení nákupu!

Pozn.: Při výběru odstínu z přiložené vzorkovnice upozorňujeme, že odstíny jsou pouze informativní a nemusí odpovídat skutečnosti. Zobrazené barevnosti jsou závislé na kalibraci jednotlivých monitorů a na každé obrazovce se můžou zobrazovat jinak

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORATIVNÍ STĚRKY A INTERIÉROVÉ BARVY
Hmotnost: 24 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: