NOBILIS 6,26 kg

Kód: 1221
57 611 Kč 47 612 Kč bez DPH
Skladem

Dekorativní stěrka z pravého kovu (PLATINA, BRONZ, PALADIUM, ZLATO, MĚĎ)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná tvarovatelná povrchová úprava na bázi slitin ušlechtilých kovů a speciální hi-tech pryskyřice s jedinečným expresivním vzhledem pro nejluxusnější interiérové dekorace.

Umožňuje vytvořit na jakémkoli povrchu  hmatový a vizuální vjem některého z nejznámějších ušlechtilých  drahých kovů. Houževnatost  PLATINY, mimořádnost ZLATA, stálost MĚDI, kompaktnost BRONZU, odolnost  PALADIA  je pět vlastností, které charakterizují NOBILIS a dávají mu hodnotu naprosté autentičnosti, kterou doposud nebylo možné dosáhnout žádnou jinou povrchovou úpravou, která se vyskytovala na trhu s luxusními dekoračními stěrkami.

Svým originálním a exkluzivním vzhledem NOBILIS rozzáří a zkrášlí jakoukoliv stěnu či předmět. Umožní tak vytvářet kreativní řešení a návrhy mimořádné krásy a absolutní exkluzivity. Nachází uplatnění jako prvek v rámci zvýraznění prestiže a šarmu v prostorách, a to jak v rodinném bydlení, také ve veřejných projektech. Je omyvatelná a odolná proti plísním a bakteriím.

Ředění: připraveno k okamžitému použití, pro hladké efekty 5 - 10 % vody

Spotřeba:  cca 200 gr.  - 2 kg/ m2 (v závislosti na tloušťce)  

Zasychání  při 20°C:   na dotek: po 24 hod., broušení  po 48 hod.

Způsob dodávky:  6,260 kg (A+B+C) plastové obaly 

Příprava podkladu: Povrchy nutno nejdříve napenetrovat vhodně zředěnou penetrací a nechat zaschnout alespoň 24 hodin.

Příprava směsi

Smíchejte pomocí elektrického míchadla  komponenty NOBILIS A  a  NOBILIS B po dobu asi 3 minut a poté přidejte při stálém míchání prášek vybraného kovu v odstínu tak, aby se vše dobře spojilo. Poté je pasta připravena k použití.

Doba použitelnosti:  Po dokonalém promíchání všech tří složek by směs měla být použita v rozmezí 30 - 60 minut, v závislosti na teplotě při aplikaci.

 

Způsob aplikace: NOBILIS  je po smíchání měkká tvarovatelná pasta, připravená k nanášení nerezovou špachtlí, umožňující neomezené množství technik a vzorů.

Hrubování, vyhlazování a leštění:

  1. Fáze : je třeba provést první hrubování  a modelování. Poté pomocí následující posloupnosti broušení brusnými kotouči v uvedeném pořadí 220, 320, 400.  Minimální počáteční rychlost postupně zvyšovat v závislosti na spotřebě a kontrole stavu brusného kotouče.
  2. Fáze : Vyhlazování a homogenizace efektu v posloupnosti broušení brusnými kotouči 500, 800. Začít u středních otáček, postupně zvyšovat až po maximální rychlost
  3. Fáze : Zrcadlového lesku se dosáhne posloupností broušením brusnými kotouči 1500, 3000, 6000 při minimální rychlosti.
  4. Fáze : Vyleštění pomocí POLISHE (typ BLU 3M)  rotačním kartáčem při nízkých otáčkách, postupně přecházet až do průměrné rychlosti.
  5. Fáze : na závěr ručně přeleštit papírovými ubrousky, s jakýmkoliv jemným odmašťovacím roztokem čisticího prostředku zředěného 50% vodou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORATIVNÍ STĚRKY A INTERIÉROVÉ BARVY
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: