V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

ELASTOPROOF 28 Kg

Kód: 63900
Značka: Paulín
2 624 Kč 2 169 Kč bez DPH
Skladem

Hydroizolační pružná dvousložková cementová stěrka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pružná dvousložková cementová stěrka slouží k ochraně a vodotěsnému ošetření betonových povrchů, balkonů, lodžií, koupelen a bazénů.


Použití  

Hydroizolace balkonů, teras před i po pokládce obkladů a dlažeb, koupelen, sprch,  flexibilní vyhlazovací hmota na beton, hydroizolace betonových nádrží k zamezení průsaku vody, hydroizolace betonových konstrukcí pod úrovní terénu. Pružná vyhlazovací stěrka tenkých betonových konstrukcí dynamicky zatěžovaných (např. prefabrikované panely).  Lepení a stěrkování termoizolačních XPS desek (soklová část ZS).


Spotřeba: 

teoretická: 1,7 kg/m2 na 1 mm tloušťky (praktická: liší se v závislosti na podkladu a jeho stavu, nanášet ve vrstvě asi 2 mm při jedné pracovní operaci)  
    

Balení: součástí balení je 21 kg papírový obal - pytel (složka A) + 7 kg plastový obal - kanystr (složka B)

Doplňkové parametry

Kategorie: FASÁDY
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: