V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

ELASTORAS 24 Kg.

Kód: 31600
Značka: Paulín
2 484 Kč 2 053 Kč bez DPH
Skladem

Elastická exteriérová vyhlazovací hmota

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elastická disperzní vyhlazovací hmota pro exteriérové povrchy stěn s prasklinami způsobenými plastickým smrštěním omítky na bázi elastomerních pryskyřic ve vodní uhličité emulzi ,vybraných písků a přísad. Vhodné i pro vertikální zateplování.

Použití 

Pro sanaci povrchů, které vykazují praskliny způsobené plastickým smrštěním nové omítky, tak staré omítky již opatřené nátěrem nebo plastickou povrchovou úpravou.

Vydatnost: *)         1,9 - 2,2 kg/m2  na nátěr                                                                  *)Vydatnost je proměnlivá v závislosti na typu a stavu podkladu.                                 
                              3,5 – 4,0 kg/ m2 při vyhlazování větších trhlin 

Doplňkové parametry

Kategorie: FASÁDY
Hmotnost: 24 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: