LAMPOCIVIL 22 Kg.

Kód: 63200
Značka: Paulín
814 Kč 673 Kč bez DPH
Skladem

Jemná štuková omítka 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhlazovací a stěrková malta bez smrštění s nízkým modulem elasticity pro finální úpravu. Také pro obnovu a úpravu starých omítek. S rostoucími požadavky investorů a stavebníků, pro možnost vytvoření jemné štukové omítky také na površích zateplených fasád, vyvinula a uvedla na trh firma Paulín novou řadu pytlovaných jemných štukových omítek Lampocivil (0,6 mm). Tento typ omítky lze použít také jako finální povrchovou úpravu nebo s nimi lze vytvořit také armovací vrstvu s možností vložení sklolaminátové výztužné tkaniny. S těmito materiály lze taktéž sanovat původní poškozené a popraskané štukové omítky.

Způsob použití:  Obnova starých omítek  v interiéru i  v exteriéru.  Pro výplň jemných trhlin a také jako konečná úprava zateplovacích systémů po zastěrkování.

Podkladem pro tuto omítkovinu v exteriéru může být běžný kontaktní zateplovací systém, cihelné zdivo apod. V interiéru lze omítku aplikovat i na sádrové desky, dřevovláknité desky opatřené vhodným podkladním můstkem. LAMPOCIVIL je dodáván v pytlovaných směsích 22Kg. Po rozmíchání s vodou se aplikuje nerezovým hladítkem přímo na armovací vrstvu zateplovacích systémů. Ihned po natažení se provádí finalizace pomocí vhodného nářadí (nerezové benátské hladítko – imitace betonu; silonový kartáč – travertin; manšestr, fládrovací podvalek – struktura dřeva; plastové zubové hladítko – kůra stromu i břidlice apod.). Zrnitost do 0,6 mm.

Spotřeba: 1 -1,5 kg/m2

Doplňkové parametry

Kategorie: FASÁDY
Hmotnost: 22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: