ANTIK PATINA 400ml. sprej - patinovací sprej

Kód: 3559
Značka: Borma Wachs
194 Kč 160 Kč bez DPH
Skladem

Patinovací roztok na dřevo pro získání starobylého patinového vzhledu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis 

ANTIK PATINA je výrobek formulovaný v souladu s nejstaršími tradicemi restaurátorů nábytku.  Na bázi přírodní živice (bituminové "židovské" pryskyřice), dodává veškerým dřevěným povrchům starobylý a patinovaný vzhled. Téměř bez zápachu, ihned připraven k použití, snadno aplikovatelný. Po vyschnutí umožňuje lehkým přebroušením dosáhnutí personalizovaných efektů.

Způsob použití  

Naneste na povrch zbavený od vosku a mastnoty. Aplikujte ANTIK PATINU pomocí štětce nebo tampónem (hadříku) jednotným způsobem, zafixujte odstín pomocí podkladního tmelu TURAPORI IN GEL nebo oleje. Odstraňte veškeré přebytky ANTIK PATINY pomocí ocelové vaty 000 nebo setřením hadříkem - pro vytvoření kresby imitující starobylost.  Nechejte vyschnout alespoň po dobu 4-6 hodin při 20 °C. Na dokončení patinovaného povrchu lze zvolit šelakové politury VERNICE A TAMPONE, nebo včelí vosk v pastě HOLZWACHS  CERA D´API.

Pro dosažení patinovaného vzhledu na nábytku a dřevě obecně. Výrobek se může chovat různě na různých typech dřeva. Předem je třeba provést zkoušku. Před použitím protřepat.

Spotřeba:  10-12  m2/l

Doplňkové parametry

Kategorie: OPRAVA A OCHRANA DŘEVA
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: