Barva s efektem rzi - Rust Style 524F

Kód: SP-590/1-2
3 824 Kč 3 160 Kč bez DPH
Skladem
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Dekorativní povrchová úprava s efektem zoxidovaného železa           

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reprezentativní dekorativní povrchová úprava pro interiéry a exteriéry s efektem imitujícím zoxidované železo. Velmi snadnou aplikací umožňuje docílit dekoru mimořádné krásy s unikátními odlesky a kontrasty daného odstínu.

RUST STYLE je vhodný zejména do moderního prostředí, které vyžaduje rafinovanou eleganci, a to ve veřejných i soukromých prostorách.  RUST STYLE je vhodný také do exteriéru, kde chceme docílit zvláštní efekt kortenového plechu, což je v současnosti velmi módní a v moderní architektuře oceňovaný dekor. Je matného vzhledu. RUST STYLE je omyvatelný asi po třech týdnech od aplikace, je nehořlavý a poskytuje dobrou propustnost vodních par.


Způsob aplikace: 

RUST STYLE nanášet speciálním dekoračním štětcem nepravidelnými tahy, počkat asi 20 minut, poté poprvé lehce uhladit povrch nerezovým hladítkem. Po dalších asi 10 minutách kompletně dokončit pomocí plastového nebo nerezového hladítka, přičemž je nutno opakovat stejné pohyby předchozí fáze.

 

Příprava podkladu:

Doporučujeme celou plochu podetřít materiálem FLORAL - v odstínu ČERNÁ. Kombinace černého podkladního odstínu a odstínu RUST STYLE poté vznikne konečný požadované efekt.


Spotřeba:   cca 10 m2/l   (155 Kč/ 1m2)


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: