V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

Lněné oleje

Nejprodávanější

olio di lino cotto
Lněný olej 0,5 Lt
Skladem
Kód: 3981
 
189 Kč
Detail
1 položek celkem
olio di lino cotto
189 Kč

Lněný olej na dřevo

Kód: 3981

Oleje na dřevo Borma Wachs chrání dřevo zevnitř i zvnějšku, nevytváří film, vytváří ochranný povrch s otevřenými póry. Olej na dřevo lze jednoduše a třeba jen částečně renovovat. Neodprýskávají a neodlupují se, mají dobrou odolnost proti kapalinám.

Velmi snadno se udržují, jsou šetrné k životnímu prostředí a do natíraného dřeva se nedostávají žádné škodlivé a toxické látky. Zůstává charakter dřeva a většina výrobků splňuje normu EN 71-3 - bezpečnost pro dětské hračky. Nezanedbatelnou výhodou je snadná oprava těchto barev na dřevo při běžném provozu domácnosti. Oleje na dřevo zvýrazňují přirozenou kresbu dřeva tzn. negativ a pozitiv. Dřevo po nátěru olejem působí měkkým, teplým a přirozeným dojmem.