BIOCID PLUS 14 Lt.

Kód: 99250
Neohodnoceno
Značka: Paulín
2 637 Kč 2 179 Kč bez DPH
Skladem

Hydrofobizační bezbarvý prostředek pro protiplísňový cyklus – preventivní ochrana fasád proti plísním

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:

Pro čištění a úpravu povrchu zdí, na kterých je silný výskyt plísní a řas. Preventivní nátěr proti plísním na fasádních omítkách.

V případě, že chceme provést pouze čištění fasádních omítek na zateplených fasádách a napadených zdí, je nutno řídit se podle níže uvedeného postupu v bodech. V případě, že chceme obnovit povrchy, je třeba provést celý pracovní postup. 

  1. Čištění všech povrchů ( i míst, které nemají zjevné napadení) pomocí roztoku SOLUZIONE COMBAT.  Pokud se dále nebude aplikovat nátěr, doporučuje se na malé ploše předem ověřit, zda aplikace výrobku nezpůsobí změnu původního odstínu. 
  2. Po několika minutách opláchnout  vodou  pomocí vhodného zařízení tak, aby se odstranily všechny stopy napadení a nechat zcela vyschnout. Během oplachování se tvoří pěna, pokračovat v omývání až do doby, kdy pěna zmizí.                                                                                   
  3. Ošetření všech exteriérových ploch ( i těch nezasažených) pomocí algicidního roztoku BIOCID  PLUS, který se nanáší štětcem nebo válečkem až do nasycení. Až do úplného zaschnutí chránit před vodou.        

Spotřeba:   10 m2/l  na 1 nátěr                                                                                                                  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: