iG PURE 2K PARKETTLACK

Kód: IGNAT4100.2
Značka: Borma Wachs
1 139 Kč 941 Kč bez DPH
Skladem

Dvousložkový polyuretanový lak se sanifikačním a dezinfekčním účinkem na dřevěné podlahy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvousložkový polyuretanový ekokompatibilní nátěr, vodou ředitelný s vysokou odolností, ideální pro ošetření a aktivní ochranu parket. Po aplikaci vytváří vysokou hodnotu odolnosti proti oděru a opotřebení. Díky inovativní dezinfekční technologii iG PURE poskytuje povrchové úpravě výbornou dezinfekční ochranu. Je vhodný pro všechny druhy dřeva, jako základ i povrchová úprava, s velmi nízkým obsahem VOC a bez formaldehydu, je tedy vhodný do interiéru. Výrobek poslední generace, který zaručuje autoregenerační ochranu díky kontrolovanému uvolňování iontů stříbra. K okamžitému použití díky jednosložkové technologii. Vlastnosti  produktu a jeho odolnosti jsou  vylepšeny přidáním speciálního katalyzátoru (dvousložkového) v poměru 10 %.

Odpovídá normě EN 71-3 „Bezpečnost pro hračky“.

 

Způsob aplikace

Parkety vybrousit, aby se dosáhlo hladkého, čistého povrchu bez stop mastnoty, vosků, silikonu a starých nátěrů. Praskliny vytmelit a srovnat nepravidelnosti, aby se sjednotila absorpce. Před aplikací nátěru odsát pečlivě všechen prach z broušení a hadříkem odstranit eventuální zbytky. Výrobek aplikovat štětcem nebo válečkem a potom po 12 hodinách přebrousit brusným papírem se zrnem 220, odsát všechen prach z broušení a antistatickým hadříkem odstranit všechny eventuální zbytky. Potom aplikovat druhou vrstvu Ig Pure - 1K Parkettlacku.

Dvousložková aplikace: smíchat nátěr s katalyzátorem 4100-2K v poměru 10 : 1, vše dobře promíchat, poté přidat 10 % vody (pokud možno demineralizované ( např. jako do žehličky) a znovu promíchat. Po 10 minutách výrobek aplikovat a pak po 12 hodinách vybrousit brusným papírem se zrnem 220, odsát všechen prach z broušení a antistatickým hadříkem odstranit všechny eventuální zbytky. Potom aplikovat další vrstvu  iG Pure - 1-2K Parkettlacku.
UPOZORNĚNÍ: před použitím řádně promíchat!

       

Spotřeba: 10-14 m²/l      

Doplňkové parametry

Kategorie: iG PURE
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: