Lak na kámen - Stone Coat 1 l

Kód: 5050
Značka: Borma Wachs
504 Kč 417 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Speciální ochranný a oživující nátěr na kámen a mramor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stone coat je rychleschnoucí revitalizační lak pro znovuoživení a revitalizaci mramoru, travertinu, kamene, žuly a aglomerátů, který umožňuje, aby mokrý vzhled, zvýraznil barvu podkladu. Ideální pro vnitřní i venkovní použití, je vhodný pro povrch leštěný, kartáčovaný a hrubý. Velmi snadno se nanáší.                               

Stone Coat - velmi snadné oživení vzhledu kamenných povrchů. Speciální nátěr, který obnovuje povrch kamene a vytváří intenzivní barevný zážitek: Kameny vypadají, jako by byly čerstvě vytaženy z vody a přitom působí přirozeným vzhledem. Vrstva laku poskytuje více než jen působivou estetiku – totiž prvotřídní ochranu.


Barevné oživení s ochranným účinkem

Stone Coat zaručí ten nejlepší vzhled kamenných povrchů. Speciální lak izoluje povrch kamene od vnějších vlivů a vytváří ochrannou vrstvu, která je odolná všem atmosférickým vlivům. Intenzivní regenerační efekt Stone Coat zdůrazňuje charakteristickou strukturu kamenů, jejich žilkování a barvy působí tmavším a výraznějším dojmem, jako by kameny byly pokryty vodou.


Vhodné pro jakýkoli kámen

Nezáleží na tom, zda je povrch leštěný, kartáčovaný nebo drsný. Speciální barva je vhodná na mramor, vápenec, žulu a jakýkoli jiný druh kamene. Stone Coat dodává kamenným povrchům v interiéru i exteriéru atraktivní vzhled.


Způsob použití   

Před použitím se ujistěte, aby byla odstraněná voda, prach a nečistoty, které mohou mít vliv na jednotnost povlaku. Aplikujte rovnoměrně štětcem, houbou, hadrem nebo stříkací pistolí, pro vytvoření jednotné vrstvy na povrchu a snažte se aplikovat správné množství materiálu, aby jej povrch přirozeně absorboval. Po několika vteřinách po aplikaci odstraňte přebytečné množství čistým hadříkem.

U porézních povrchů :
použít dvě vrstvy výrobku, dle postupu uvedeného výše, při spotřebě 70 – 80 g/ m2. Poté nechat 4 hodiny zasychat při 20 ° C.

V případě, že se povrch musí impregnovat nebo konsolidovat : STONE COAT lze ředit 30-40% s terpentýnem nebo čistým lihem, aplikovat alespoň jednu vrstvu se spotřebou 40-50gr/ m2

U mramoru : aplikovat první nátěr zředěný 40-50gr/ m2, poté druhý nátěr  neředěným produktem, spotřeba  40-50gr/ m2.

V případě, že povrch není dostatečně pevný, naneste několik vrstev produktu, bez ředění. Pro urychlení doby sušení lze použít nitroředidlo. Maximální tvrdost a ochrana se získá po 24 hodinách. V případě použití na podlahy, se až do dosažení maximální tvrdosti doporučuje po nich nechodit. Po použití uzavřete víčkem!   Před aplikací je doporučeno přípravek předběžně vyzkoušet.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁTĚRY na KOV, KÁMEN, CIHLY
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: