HOLZ 2000 1 Lt.

Kód: 0084
Neohodnoceno
Značka: Borma Wachs
230 Kč 190 Kč bez DPH
Skladem

Konzervační prostředek pro ochranu dřeva

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOLZ 2000 je speciální směs rozpouštědel pro preventivní ošetření dřeva, které podléhá zkáze v důsledku napadení dřevními škůdci, biologicky odbouratelný. Postupné vysoušení umožňuje výbornou penetraci, bez stop nebo skvrn po aplikaci. Má dobrou agresivitu, aniž by se změnila struktura dřevěných vláken. Tudíž zaručuje výborný výsledek, který odstraňuje a zabraňuje průniku všech škodlivých látek působících na dřevo, jako jsou červotoči a paraziti obecně. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Způsob použití   

Před aplikací se doporučuje ošetřovaný povrch zbavit prachu. Lze aplikovat štětcem nebo nástřikem nebo pomocí injekční stříkačky, nebo pokud je možné i ponoření. Pro zvýšení účinku, doporučujeme zakrýt povrch plachtou nebo plastovou fólií, která zabrání odpařování. Výrobek nanesený rovnoměrně štětcem nebo injekčně, nechat působit 12-24 hodin (v závislosti na teplotě okolí a aplikovaném množství), než se přikročí k dalšímu průběhu zpracování.

Nanášení štětcem nebo stříkáním nepoškozuje lak, a po vyschnutí nevytváří problém pro nátěry a výrobky na bázi vody. Po vstříknutí injekční stříkačkou do otvoru se otvor může uzavřít pomocí retušovací voskové výplně STUCCORAPIDO. Pomalé sušení zesiluje účinnost výrobku. Pokud je to nutné, postup opakujte.


Spotřeba: 6 - 8 m2/l      hodnota je pouze informativní, záleží na typu a savosti dřeva

Doplňkové parametry

Kategorie: Nátěry proti červotočům
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: