HOLZMASSE K2 750 ml. - dvousložkový tmel

Kód: 1960
Neohodnoceno
Značka: Borma Wachs
335 Kč 277 Kč bez DPH
Skladem

Dvousložkový tmel na dřevo - odstín 08 PŘÍRODNÍ DŘEVO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvousložkový tmel na dřevo. Smícháním dvou komponent na bázi speciálních polyesterových pryskyřic a minerálních plniv s přídavkem dřevité moučky  ( tato vznikne broušením dřeva)  lze snadno dosáhnout roztíratelné konzistence pasty.  Je obzvláště vhodný pro obnovení jakéhokoli dřevěného povrchu v interiéru,  i v exteriéru. Rychleschnoucí.

K dispozici v těchto odstínech: Světlé dřevo, tmavé dřevo, třešeň, dub, neutro, bílý. Nesmršťuje se, velmi pružný. Po vyschnutí lze dále zpracovávat jako přírodní dřevo.

Způsob použití   

Povrch, který má být opravován musí být dokonale očištěný a odmaštěný, aby se zlepšila přídržnost. Na volné destičce si připravit tmel s přidáním tužidla v poměru podle teploty:       při tepl. < 10 °C                    3 - 3,5% 
                                         při tepl.     10 - 20°C              2 - 2,5%
                                         při tepl. > 20 °C                    1 - 1,5%

Oba komponenty spolu dobře promíchejte a poté můžete nanášet. Časová prodleva mezi jednotlivými vrstvami: 6-7 minut při 20°C.  Povrch je brousitelný 35 – 40 minut po aplikaci.  Přebytek materiálu odstranit přebroušením na sucho brusným papírem P80, P 180.  Doba katalýzy se snižuje při velkých tloušťkách. Pro dosažení jiných barevných odstínů lze mezi sebou míchat sériové odstíny.

Doplňkové parametry

Kategorie: OPRAVA A OCHRANA DŘEVA
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: