Antická zemina - Nuova Era

Kód: 3100-F120
Značka: Paulín
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem
Balení
ODSTÍN
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Antická zemina 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUOVA ERA je dekorativní nátěr vhodný k úpravám interiéru ( např. hal, kanceláří, schodišť, bytů aj.), kde imituje antický styl. Nátěr je otěruvzdorný , omyvatelný, prodyšný a ekologický. Doporučuje se také k opravám památkových objektů, díky vysoké prodyšnosti je možná aplikace i na sanační omítky. Nuova Erou lze provádět dodatečné opravy ( korekce ) natřených ploch a aplikovat i na hrubé omítkové povrchy.


TECHNIKA NANÁŠENÍ

Na povrchy opatřené základním podkladovým nátěrem QUARZO COAT, MANTOLAC, FLORAL se výrobek nanáší střídavými tahy štětcem na plochu 1-2m2 a nechá se 10-20 minut, (v závislosti na teplotě v místnosti) zaschnout. Následně se upraví speciální stěrkou a to s dvojitým plastovým břitem. Dále se postupuje obdobným způsobem (nános štětcem, zaschnutí, stěrka). Na hrubé povrchy se materiál aplikuje jen štětcem a konečný efekt vytváří dekoratér rukou. U každého odstínu je možno dosáhnout celé škály vzhledu, od úplně světlé po tmavou. Nátěr je otěruvzdorný, prodyšný, a po úplném zaschnutí tj.1-2 dny je vodou omyvatelný. Lze také provádět i dodatečné opravy (korekce) natřených ploch.


Spotřeba: 10-12m2/l, závisí na struktuře povrchu

TÓNOVANÍ - Nuova Era lze tónovat do pastelových a světlých odstínů např. dle vzorkovnice NCS. Odstín napište do poznámky v objednávce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: