Jemná štuková omítka - Mineralcivil 22 kg

Kód: 63200-A22
Značka: Paulín
983 Kč 812 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Jemná štuková omítka 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis                  
Jemná finální štuková omítka pro konečnou úpravu fasád a zateplovacích systémů.

Použití                
Finální úprava fasádních tenkovrstvých omítek (zrno 1,2 – 1,5 mm - nutná aplikace na hotové fasádní omítky) pro získání vzhledu jemné štukové omítky na VKZS.

Podklad               
Strukturní omítky, vápenocementové omítky, beton apod. Obecně musí podklad vyhovovat platným normám, musí být pevný, bez  uvolňujících se částic, zbavený prachu, nátěru, zbytků odformovacích prostředků a solných výkvětů. Musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý. Povrch nesmí být vodoodpudivý.

Vydatnost           
2,4 kg/m2    
při tloušťce  2 mm  (při dvou vrstvách) , 9,2 m2 /pytel   při tloušťce  2 mm       

Způsob použití
22 Kg balení LAMPOCIVILR632 smíchat s max. 6 l čisté vody pomaluběžným mísidlem pro získání hladké pasty bez hrudek. Po cca 5 minutách odležení a opětovném promísení je připravena směs ke zpracování. Do namíchané maltové směsi po započatém nanášení nepřidávat vodu

Na suchou a vyzrálou tenkovrstvou omítku zrna 1,2 nebo 1,5 mm  se natáhne nerezovým hladítkem první vrstva, v případě potřeby se po 24 hodinách aplikuje další vrstva  a ta se dokončí filcovým nebo houbovým hladítkem. Po vyschnutí této štukové vrstvy se povrch fasády finalizuje vhodnou fasádní barvou (SANOFINISH, MINERAL FINISH, NANOTECH SILOX apod.).  

Doplňkové parametry

Kategorie: FASÁDY
Hmotnost: 22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: