V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

RASAKOLL MINERALE 25 Kg.

Kód: 63400
Značka: Paulín
837 Kč 692 Kč bez DPH
Skladem

Minerální rustikální povrchová úprava   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální minerální rustikální povrchová úprava pro vyhlazování a finalizaci zateplovacích systémů se vzhledem přírodní štukové omítky, která je prodyšná a hydrorepelentní. 

S rostoucími požadavky investorů a stavebníků, pro možnost vytvoření jemné štukové omítky také na površích zateplených fasád, vyvinula a uvedla na trh firma Paulín novou řadu pytlovaných jemných štukových omítek – Rasakoll Minerale (zrnitost 1 – 1,4 mm) a Lampocivil (0,5 mm). Oba typy těchto nových omítek lze použít také jako finální povrchovou úpravu nebo s nimi lze vytvořit také armovací vrstvu s možností vložení sklolaminátové výztužné tkaniny. S těmito materiály lze taktéž sanovat původní poškozené a popraskané štukové omítky.

Spotřeba:  1,5 – 2 kg/m2


Použití 

Pro konečnou povrchovou úpravu zateplovacích systémů, především na bázi minerálních i korkových desek. Může být i použito jako opravná vyhlazovací vyrovnávací i konečná povrchová úprava na minerálních podkladech všude tam, kde je požadován přírodní vzhled v exteriéru, ale i v interiéru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: FASÁDY
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: