Minerální štuková omítka - Rasakoll Minerale 25 kg

Kód: 63400-A25
Značka: Paulín
1 021 Kč 844 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Minerální rustikální povrchová úprava, finální štuková omítka    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální vysoce prodyšná minerální rustikální povrchová úprava pro konečnou úpravu fasád a zateplovacích systémů a jiných minerálních povrchů se vzhledem přírodní štukové omítky.

Použití: Slouží pro vytvoření konečné povrchové úpravu zateplovacích systémů a na jiných minerálních podkladech . Může být použita jako opravná vyhlazovací a vyrovnávací vrstva, i jako armovací vrstva na VKZS s vložením armovací tkaniny. Jedná se o ideální konečná povrchovou úpravu na minerálních podkladech a všude tam, kde je požadován přírodní vzhled v exteriéru i v interiéru. 

Podklad: Cihly, cihlové zdivo, cementové omítky, staré omítky a všechny běžné minerální podklady, armovací vrstva VKZS.

Spotřeba:  1,5 – 2,5 kg/m2

Příprava omítky: Smíchat 25 kg RASAKOLL MINERALE s 25% čisté vody (tj. cca 5-6 l čisté vody) a míchat pomaluběžným mísidlem cca 2 - 3min. až do získání homogenní pasty s plastickou tixotropní konzistencí. Po cca 5 min. odležení a opětovném promísení je směs připravena k použití.

Výhody:  Vynikající zpracovatelnost. Nesmršťuje se a nepraská.                                                                                                                                                               

Způsob aplikace: nanést RASAKOLL  MINERALE ocelovým hladítkem a dokončit (vyhladit) houbovým hladítkem dřevěným hladítkem, hřebenem či jiným vhodným nástrojem. V případě použití jako finální povrchové úpravy je úplném zaschnutí doporučené povrch finalizovat vhodnými fasádními nátěry.


Finální ošetření: 

Vzhledem k charakteru minerální omítky, je nutné omítku opatřit finálním hydrofobizačním, omyvatelným a nenasákavým nátěrem. Lze volit mezi dvěma způsoby:

  1. Transparentní varianta - dokonale zachová přirozenost minerálního vzhledu omítky a zároveň vytvoří plně funkční povrchovou úpravu, odolnou všem atmosférickým vlivům. Doporučený produkt: Decking oil naturacqua
  2. Barevná varianta - silikátová fasádní barva (Mineral Finish) nebo silikonová fasádní barva (Sanofinish, Nanotech Silox) ve zvolených odstínech dle vzorkovnice.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FASÁDY
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: