SEVEN 12 Lt. - bílý

Kód: 92500-L12
Značka: Paulín
3 783 Kč 3 126 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Minerální povrstvovací a renovační nátěr

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEVEN je speciální povrstvovací mínerální barva na bázi vybraných mramorových písků s vyváženou velikostí i tvarem zrn s přísadou čistého akrylátu. Je vhodná pro přednátěry, k vyrovnání drobných strukturních rozdílů a překlenutí vlásečnicových trhlin (0,5m). Dále je tento výrobek vhodný jako spojovací můstek pro přetření syntetických, disperzních, minerálních i olejových nátěrů.


Použití

Vzhledem ke svému složení je tento nátěr schopen zpevnit stávající nedrolivé omítky a přilnout k různým druhům podkladu. SEVEN je velmi vhodný k vyrovnávání drobných strukturních rozdílů. Výborně kryje, tmelí, vyhlazuje, sjednocuje, srovnává, spojuje a dokáže strukturově sjednotit hladké povrchy (např. sádrokarton, cementotřískové desky) a štukovou omítku.

 


SEVEN  - SEDM UNIKÁTNÍCH VLASTNOSTÍ

  • Tmelí – vysoké procento suchého zbytku výrobku SEVEN umožňuje skrýt malé nedokonalosti podkladu, kdy vyplní a vytmelí mikrotrhliny, které jsou způsobeny smrštěním během jeho zrání .
  • Vyhlazuje – pokud se aplikuje nerezovým hladítkem je možné ho nanášet na plochy velkých rozměrů v exteriéru i v interiéru. Kryje trhliny a nedokonalosti a zároveň zanechává jednotný povrch.
  • Vyrovnává- SEVEN má vysokou plnící schopnost, která umožní sjednotit podklady s různou zrnitostí nebo složením. Tím se usnadňuje aplikace dalších vrstev.

  • Zrovnoměrňuje – umožní zakrýt nepravidelný povrch až do 300 – 400 µm. Vytvoří se tak plný efekt, který je homogenní a následně je možné aplikovat nátěr.

  • Sjednocuje - Seven umožní sjednotit různé povrchy jako sádrokarton a omítku a má přitom kryvý, jednotný a matný efekt.

  • Zpevňuje -  díky svému složení na bázi elastomerických a siloxanových pryskyřic, které napomáhají přilnavosti poskytuje SEVEN větší stabilnost a kompaktnost i slabým podkladům.

  • Spojuje – v cyklech, kde se používají výrobky různé typologie, SEVEN přilne k podkladu a vytvoří správnou přilnavost mezi různými podklady.

Spotřeba:  0,4 - 0,5 kg/m2   na jeden nátěr   -  při použití jako sjednocující vrstva                                                                                                               
                   cca 1 kg/m2                -   pro vyhlazování nerovností                                  

Doplňkové parametry

Kategorie: FASÁDY
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: