V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

MANGIARUGGINE 0,75 Lt.

Kód: 85401
Značka: Paulín
438 Kč 362 Kč bez DPH
Skladem

Konvertor rzi na vodní bázi  -  antikorozní nátěr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konvertor rzi na vodní bázi. Reaguje chemicky se rzí a tvoří fosfátový kovově-organický celek modro-černé barvy, který je  nerozpustný ve vodě.

Používá se jako stabilizátor rzi i antikorozní ochrana pro povrchy ze železa nebo slitiny, částečně zkorodované, když nelze uplatnit pískování a je třeba precizně připravit povrch pro další nátěry. Tvoří velmi dobrý základ pro zakotvení nátěrů i na površích, které nejsou rezavé. Lze přetírat tradičními nátěrovými hmotami s výrazným zvýšením jejich korozní odolnosti.

Spotřeba:  8 - 10 m2/l   na nátěr

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁTĚRY na KOV, KÁMEN, CIHLY
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: