V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

HOLZ ANTIX 2010 1 Lt.

Kód: 3724
Značka: Borma Wachs
286 Kč 236 Kč bez DPH
Skladem

Speciální mořidlo pro vytvoření vzhledu přirozeně zašlého dřeva s nádechem šedi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Holz Antix 2010 je vodou ředitelná úprava k okamžitému použití, se schopností docílit vzhledu  „zašlého dřevo” . Je ideální pro dřeva jako je dub, kde umožní dosáhnout jedinečné efekty „zašlého dřeva s nádechem šedi“. Doporučuje se vždy předem provést zkoušku, aby se ověřilo, zda lze docílit efekt, který chceme dosáhnout.

Způsob použití     

Výrobek se nanáší štětcem na surové dřevo a nechá se zasychat po dobu 6-8 hodin, potom se lehce přebrousí. Nakonec se nátěr zopakuje nebo se povrch upraví pomocí olejů z řady BORMA.  Před jakoukoliv konečnou úpravou je třeba se přesvědčit, že povrch je zcela zaschlý. Před použitím dobře protřepat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OPRAVA A OCHRANA DŘEVA
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: