V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

LIMING WAX 0,5 Lt. - bílý pigmentovaný vosk

Kód: 4580
Značka: Borma Wachs
223 Kč 184 Kč bez DPH
Skladem

Bílý pigmentovaný vosk na dřevo s čistým včelím voskem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílý pigmentovaný vosk s čistým včelím voskem a karnaubou obohacuje, vyživuje a chrání všechny povrchy dřeva. Bílé pigmenty chrání a propůjčují ošetřovanému povrchu starožitný patinovaný vzhled. Vynikající pro tmavé tóny dubových a jasanových povrchů.

Tento jedinečný vosk dekorativně upravuje, obohacuje a vyživuje všechny povrchy dřeva v interiéru. Nalezne také široké uplatnění při originální finální povrchové úpravě starého i nového nábytku, keramiky, interiérových oken i dveří, stěn, rámů obrazů, dekorativních předmětů apod.

TIP:  Vytváří velmi vhodnou kombinaci s matnou křídovou barvou SHABBY PROVENCE. Kombinací těchto dvou materiálů se dosáhne velmi efektního vzhledu upravovaného nábytku či dřeva ve stylu PROVENCE a VINTAGE.

Doplňkové parametry

Kategorie: OPRAVA A OCHRANA DŘEVA
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: