Opravná restaurátorská malta - Paulinplaster 22 kg

Kód: 63800-A22
Značka: Paulín
856 Kč 707 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Restaurátorská tvarovatelná malta pro opravy fasádních omítek a zdobných prvků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvarovatelná malta se střední dobou tuhnutí, s nízkým modulem pružnosti na základě hydraulických modifikovaných pojiv, syntetických vláken, nezmýdelnitelných látek, křemičitých písků a speciálních aditiv. Malta má výbornou přilnavost, nesmršťuje se a nepraská, výborná tvarovatelnost až po dobu 90 minut po aplikaci bez krabacení.

Oblast použití:  vhodná pro konzervaci a obnovu starých omítek, rekonstrukce říms a ozdobných lišt.

Podklad:  Cihly, kámen, vápenné omítky, cementové omítky, beton

Vydatnost *)        cca 14 kg/m2   směsi/ na m2      při 10 mm tloušťky                *)Vydatnost je proměnlivá v závislosti na typu a stavu podkladu.

 

Upozornění:  Povrchy k vyhlazení je třeba navlhčit . - Neaplikovat  za přímého slunce  a za silného větru, na zmrzlé povrchy a při možnosti mrznutí  během následujících 24 hod. - Neaplikovat při teplotách pod 5 °C . - Neaplikovat na omítky a na povrchy opatřené syntetickými nátěry. - Po započatém nanášení nenastavovat výrobek vodou. - Teploty pod 15°C zpožďují reakci, teploty nad 25°C ji urychlují.


Příprava podkladu:  Nesoudržné části odstranit, pečlivě okartáčovat povrch. Při aplikacích na ocelových nosnících je nutné předem zkontrolovat soudržnost podkladu, kde jsou výkvěty armovacího železa, vše pečlivě okartáčovat. Povrchy, které mají být ošetřeny, je třeba pečlivě navlhčit vodou a podhodit výrobkem PAULINSANA RINZAFFO F750.                                                                                                                                                                                                                                                   

Zpracování:  Smíchat PAULINPLASTER K638 s cca 20% čisté vody (tj. balení 22kg PAULINPLASTER K638 smíchat s asi 4,4 litry vody) pro získání homogenní pasty. Takto získanou pastu aplikovat zednickou lžící, v odstupu alespoň 12 hodin od podhozu, v několika vrstvách ( vždy mokré na mokré), až po dosažení požadované tloušťky. I při velkých vrstvách není třeba bednění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Restaurátorské malty
Hmotnost: 22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: