SAUNA WACHS

Kód: NAT3361BI
Značka: Borma Wachs
547 Kč 452 Kč bez DPH
Skladem
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ochranný voskový nátěr pro sauny - 50 bílá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vosková povrchová úprava na bázi vody formulovaná pomocí kvalitních vosků a pryskyřic, která je určena speciálně pro všechny vnitřní povrchy saun (lavice, obložení, podlahy, podhledy). Je transparentní, nemění odstín dřeva, dává mu příjemný přírodní efekt a chrání před zašpiněním a vodou. Lze tónovat, je k dispozici v odstínech s bílým , šedým a černým nádechem. Díky své nízké viskozitě a prodyšnosti vodním parám je výrobek absorbován hluboko do dřeva a povrch zůstává přírodní a hebký. Výrobek je vhodný i pro vnější použití. 


Způsob použití:

Aplikuje se na suché a čisté povrchy  bez zbytků prachu, mastnosty a předchozích nátěrů za následujích podmínek: teplota >5°C, relativní vlhkost  <80%.

K okamžitému použití, doporučuje se aplikace štětcem (nutně pro první nátěr) na suchý a čistý podklad v jedné nebo dvou vrstvách. V exteriéru aplikovat alespoň dvě vrstvy v odstupu 8 hodin. Úplné zaschnutí za 24 hodin.

Pokud je třeba, přebrousit lehce povrch před druhým nátěrem. Odstíny jsou světlu odolné. Vhodné i pro aplikaci nástřikem. Pro thermowood se upřednostňuje barevná verze před transparentní.

 

Odstín: 50 - bílá (pomocí bílé pigmentace dřevo nezežloutne)

Vydatnost:  10-12 m2 /l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: