Saunový vosk na dřevo - Sauna Wachs - bezbarvý

Kód: NAT3361
547 Kč 452 Kč bez DPH
Skladem
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Vysoce ochranný vosk na dřevo pro povrchové úpravy všech dřevěných prvků sauny -  bezbarvý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saunový vosk - silná ochrana dřeva pro vaši vlastní saunu.

Vosková povrchová úprava dřeva na bázi vody, formulovaná pomocí kvalitních vosků a pryskyřic, která je určena speciálně pro všechny vnitřní povrchy saun (lavice, obložení, podlahy, podhledy) a jakýkoliv jiný dřevěný povrch v interiéru. Nemění odstín dřeva, dává mu příjemný přírodní efekt a chrání před zašpiněním a vodou. Je k dispozici v odstínech s bílým , šedým a černým nádechem nebo jako transparentní. Díky své nízké viskozitě a prodyšnosti vodním parám je výrobek absorbován hluboko do dřeva a povrch zůstává přírodní a hebký.  

Saunový vosk dosáhne dokonalé ochrany interiéru vaší vlastní sauny. Protože vosk šetrný k životnímu prostředí je přizpůsoben extrémním podmínkám v sauně, dodává dřevu vodoodpudivý efekt. Nové barevné varianty navíc zajistí ještě krásnější vzhled – a promění vaši vlastní saunu v dlouhotrvající oázu pohody.

Speciální ochrana pro saunu

Saunový vosk vytváří vynikající ochranu, která je speciálně navržena pro vaši vlastní saunu – a proto se vyznačuje speciálními vlastnostmi. To zahrnuje prvotřídní voděodolnost, na kterou nemá vliv velká vlhkost. Ošetřené dřevo je také zabezpečeno proti nečistotám. Vzniká tak jedinečná ochrana, se kterou vaše vlastní sauna vydrží vše.

Působí zevnitř

Profesionální saunový vosk díky své nízké viskozitě proniká hluboko do dřeva a vstřebává se až k jádru. Zde začíná ochranný účinek: saunový vosk zevnitř vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která zpevňuje dřevo a udržuje saunu v optimálním stavu. Dlouhá životnost je zaručena!

Pro dokonalý vzhled

Saunový vosk se svými třemi odstíny dodává prvotřídní vzhled s přirozeným šarmem. Protože i přes nový barevný tón zůstává kresba dřeva viditelná. Barvy odolné vůči světlu zajišťují dlouhotrvající krásu. Spolu s hedvábným povrchem získá vaše vlastní sauna obzvláště elegantní vzhled – v barvách bílé, šedé nebo černé.

Ideální pro všechny dřevěné povrchy

Speciálně navržený pro interiér sauny, saunovým voskem lze ošetřit jakýkoli dřevěný povrch. Všestranný vosk lze použít nejen na podlahy a stropy, ale také na dřevěné panely a lavice. To vytváří bezchybnou všestrannou ochranu.

Speciální receptura s vybranými přísadami

Vysoce kvalitní saunový vosk se vyznačuje těmi nejlepšími přísadami: přírodní vosky a pryskyřice určují recepturu a zajišťují nejvyšší kvalitu. To zaručuje, že saunový vosk je nejen bez zápachu, ale také se snadno používá. Profesionální produkt rychle schne a je na vodní bázi obzvláště šetrný k životnímu prostředí.


Způsob použití

Aplikuje se na suché a čisté povrchy  bez zbytků prachu, mastnosty a předchozích nátěrů za následujích podmínek: teplota >5°C, relativní vlhkost  <80%.

K okamžitému použití, doporučuje se aplikace štětcem (nutně pro první nátěr) na suchý a čistý podklad v jedné nebo dvou vrstvách. V exteriéru aplikovat alespoň dvě vrstvy v odstupu 8 hodin. Úplné zaschnutí za 24 hodin.

Pokud je třeba, přebrousit lehce povrch před druhým nátěrem. Odstíny jsou světlu odolné. Vhodné i pro aplikaci nástřikem. Pro thermowood se upřednostňuje barevná verze před transparentní. Před prvním použitím: Saunu předehřejte a vyvětrejte.

 

Odstín: transparentní

Vydatnost:  10-12 m²/l

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: