V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

BORMA NO GREY 1 Lt. - odšeďovač dřeva

Kód: SB5700
Značka: Borma Wachs
340 Kč 281 Kč bez DPH
Skladem

Detergent na zašedlé dřevo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkový detergent na vodní bázi, který obnovuje odstín dřeva v exteriéru. Odstraňuje zešednutí dřeva způsobené vystavení nepříznivým vlivům venkovního prostředí. Pro řádnou i mimořádnou údržbu zahradního nábytku, venkovních teras, dřevěných obložení, apod. Zvláště vhodné pro čištění zašedlého dřeva, dřevu znovu propůjčí jeho původní tón. Umožňuje ruční čištění nebo mechanické s následným oplachem. Připraven k použití.

Způsob použití   

Před použitím dobře protřepat. Produkt může být aplikován na dřevěné povrchy pomocí štětce v dostatečném množství, nechá se několik minut působit a pomocí plastové špachtle pak odstranit uvolňující nečistoty. Pokud je potřeba, postup opakovat. Pak opláchnout velkým množstvím vody a nechat zaschnout, poté lehce přebrousit.

Ošetřené a čisté dřevo je možné opatřit ocranným olejovým či voskovým nátěrem  např. Decking oil, Terrace oil, Holzwachs lasur apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ NÁTĚRY NA DŘEVO
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: