LOG SEALER 0,75 l

Kód: 310
Značka: Borma Wachs
336 Kč 278 Kč bez DPH
Skladem

Izolační ochranný nátěr řezných hran trámů, nosníků a kulatin v exteriéru i interiéru          

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální transparentní izolační nátěr s vysokou viskozitou pro ochranu, izolaci a vyplnění řezných hran (trámů, kulatin, prken apod.) před nepříznivými atmosférickými vlivy (déšť, sníh, biotické napadení apod.).

Výrazně snižuje absorpci vlhkosti v otevřených řezných hranách. Tímto nátěrem se snižuje nebezpečí vzniku plísní, hub, řas a výrazných trhlin a zajistí se delší životnost všech dřevěných konstrukcí v exteriéru. V případě použití tónovaných olejů či vosků doporučujeme LOG SEALER použít na řezné hrany jako první nátěr, jinak může dojít k nepříjemnému barevnému jevu prosáknutí tónovaných lazur hluboko do řezné struktury dřeva a tím k barevnému odlišení od celkových natřených ploch.

Dokonale transparentní, má vynikající odolnost vůči UV záření; vysokou viskozitu a díky tomu nestéká při aplikaci ze svislých povrchů. LOG SEALER je také velmi vhodný pro vyplnění a utěsnění podélných trhlin ve dřevu.


Způsob použití
   

Na čistý a suchý podklad řezných hran se nanese LOG SEALER pomocí štětce do různých směrů (křížovými tahy). Po zaschnutí cca (2 hodiny) se povrch přebrousí a poté lze přetírat dalšími nátěry. 

Spotřeba: 8 m2/l 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ NÁTĚRY NA DŘEVO
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: