LOG SEALER 0,75 l

Kód: 310
Novinka
1 hodnocení
Značka: Borma Wachs
306 Kč 253 Kč bez DPH
Skladem

Izolační ochranný nátěr řezných hran trámů, nosníků a kulatin v exteriéru i interiéru          

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průhledný akrylový tmel s vysokou viskozitou, který byl vypracován pro ochranu hlav trámů, kulatiny, prken před nepřízní počasí.

Snižuje absorpci vlhkosti v těchto vysoce citlivých oblastech, čímž se snižuje nebezpečí vzniku plísní, hub, řas a zajistí tak delší životnost dřevěných konstrukcí v exteriéru. Pokud by byl použitý před dokončením cyklu s impregnací a nebo barevnými nátěry, lze se tak vyhnout nepříjemnému barevnému jevu prosáknutí na koncích a v blízkosti řezů.

Dokonale transparentní, má vynikající odolnost vůči UV záření; vysokou viskozitu, zabraňuje odkapávání barvy. Také vhodný pro izolaci podélných trhlin.


Způsob použití
   

Ujistěte se, že místa, které mají být ošetřeny, jsou suché a pokud je to možné, vyčistit je. Naneste na konce požadovaných dřevěných výrobků  (trámy, prkna, prkna)  postřikem nebo štětcem před nebo po impregnaci (Holz Lasur). Během dvou hodin lze přetírat. Po více než dvou hodinách se musí povrch přebrousit. Nutno aplikovat ve fázi zpracování nátěru, jak pro daný produkt a pro konkrétní podklad, tak podmínkách, kdy teplota nesmí být nižší než 15 ° C.

Spotřeba: 8 m2/l 

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ NÁTĚRY NA DŘEVO
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: