One Coat 2K Wood Oil

Kód: 1068/1-3
Novinka Tip
Značka: Borma Wachs
1 959 Kč 1 619 Kč bez DPH
Skladem
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Vysoce odolný olej na dřevo - aplikace v jednom nátěru. Jednovrstvý extra odolný olej vůči oděru a vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

One coat 2K wood oil je směs rostlinných olejů a vosků bez VOC s mimořádnými ochrannými vlastnostmi. Díky svému speciálnímu složení je vhodný pro katalyzaci, která zvyšuje odolnost povrchu, snižuje dobu schnutí a četnost údržby ve srovnání s tradičními oleji.

Je obohacen o UV filtry a chrání dřevo před negativními účinky slunečního záření. Díky složení na bázi přírodních olejů je výrobek po nanesení elastický a odolný pro použití v interiéru i exteriéru. Má vysokou penetrační schopnost, mnohem vyšší než u běžných nebo vodou ředitelných laků. Po zaschnutí chrání, vyživuje dřevo a zajišťuje mu přirozený vzhled. Je vhodný pro všechny druhy dřeva a zaručuje trvanlivou ochranu proti opotřebení. Ideální pro všechny povrchy, jako jsou parkety, desky stolů, koupelny, kuchyně, terasy, venkovní obklady a zahradní nábytek. Díky 100% obsahu pevných látek stačí k dosažení vysoce kvalitní povrchové úpravy se znatelnou odolností povrchu jediný nátěr 30-40 g/m2. Pro vysoký obsah vosků je povrchová úprava obzvláště přirozená a jemná na dotek.


Způsob použití:

Používá se ve spojení s katalyzátorem v poměru 100:30. Dřevěný povrch přebruste smirkovým papírem zrnitosti 100-120. Odstraňte veškeré zbytky starých nátěrů, nečistoty, mastnotu nebo prach. K dispozici jako transparentní a lze tónovat (viz vzorník barev), pro různé barevné efekty lze pigmentovat olejovými pigmenty systému Borma Color (vždy se doporučuje provést předběžný test).

Příprava dřeva v exteriéru: doporučujeme předběžnou aplikaci jedné vrstvy barevného základního nátěru Borma Shield nebo Holz Lasur. Maximální trvanlivosti povrchové úpravy dosáhnete volbou 2K Wood Oil v pigmentovaném provedení.

 

Použijte poměr katalýzy 100 : 30.

Nalijte Wood Oil 2k a jeho katalyzátor do nádoby. Dobře promíchejte, abyste zajistili úplnou katalýzu produktu. Pro zlepšení zpracovatelnosti se může naředit 10 % přípravkem Solvoil 04.

Vydatnost: 30 - 50 m2/l

Doba zasychání (20 °C): 24-36 hodin

Celková doba schnutí (20 °C): 48 hodin

Doba zpracovatelnosti po katalyzaci (20 °C): 6-8 hodin

Katalytický poměr: 100 : 30Výhody:

  • Aplikuje se pouze v jedné vrstvě
  • Vysoký účinek v jedné vrstvě
  • Přírodní, matný efekt
  • Bez emisí, na bázi rostlinných olejů
  • Vysoká ochrana jakéhokoli druhu dřeva
  • Ideální pro všechny vnitřní i venkovní povrchy, je vhodný na parkety, desky stolů, koupelny, kuchyně , terasy a venkovní obklady i zahradní nábytek
  • Obohaceno o UV filtry a přísady na ochranu dřeva
  • Snadná aplikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: