Sigillante per serramenti 250 ml

Kód: 0646
Značka: Borma Wachs
186 Kč 154 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Těsnící a plnící tmel na dřevěné dveře a okna - ochrana před vlhkostí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super elastický akrylátový tmel připravený k použití. Chrání okraje oken a dveří před atmosférickými vlivy a absorpcí vlhkosti. Hluboká absorpce a vysoká úroveň odpuzování vody spolupracují při ochraně oken a dveří.

Tmel je speciálně navržený pro ochranu hran oken a dveří proti absorpci vlhkosti. Vysoce pružný. Vsakuje se do hloubky a vytváří vysoce hydrorepelentní vrstvu chránící okna a dveře. Aplikuje se na podkladní nátěrovou vrstvu a před svrchní vrstvou. Během  aplikace nástřikem konečné povrchové úpravy v blízkosti spojů mezi napojením vodorovného a svislého profilu („ spáry ve tvaru V“) kvůli turbulentním pohybům, které jsou způsobeny tlakem vzduchu, není možné aplikovat dostatečné množství laku. Tento jev se projeví závažným způsobem na trvanlivosti dřevěných prvků, kdy se po několika měsících  objevuje  poškození laku v blízkosti těchto míst.                                                                       

SIGILLANTE PER SERRAMENTI byl vyviinutý jako specifický výrobek, který byl formulován s použitím pryskyřic, které mají vysokou elasticitu, schopnost penetrace a hydrorepelenci za účelem zvýšení životnosti dřevěných výplní.


Způsob použití       

Aplikujte do spáry mezi vzpěry a nosníky, poté co vyschne základní nátěr. Aplikujte o trochu více materiálu a pak zarovnejte prstem nebo pomocí špachtle. Po dvou hodinách od aplikace můžete výrobek po jeho přebroušení přetřít.  Před montáží u tesařských prácí může být aplikován na horní části balkónových kusů pro jejich ochranu před vlhkostí. UPOZORNĚNÍ: Pracujte s produktem při teplotách vyšších než 15°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ BARVY NA DŘEVO
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: