Leštěnka na nábytek - Mobelreiniger

Kód: 0016
Značka: Borma Wachs
288 Kč 238 Kč bez DPH
Skladem
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Leštící prostředek na olejované voskované nebo lakované povrchy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící prostředek na všechny natřené i lakované povrchy. Svým složením je tato směs kvalitních olejů a výtažků z rostlinných kořenů určena pro eliminování kruhů a zvrásnění, které jsou projevem poškození dřevěných povrchů vystavených nadměrné vlhkosti (polití, květináče apod.).

Hloubkově čistí a chrání dřevěné povrchy.  Odmašťující schopnost je taková, že při aplikaci na navoskovaný povrch v malém množství, nedojde k poškození voskovaného povrchu. Díky speciálnímu složení nepoškozuje závěsy, ani kování z mosazi nebo bronzu, ale naopak je ještě vyčistí. Je ideální pro čištění lakovaných povrchů, kde snadno odstraní mastnoty a prach a zanechá hedvábný povlak a příjemnou vůni.

Způsob použití   

1) Před aplikací nádobu chvíli dobře protřepávat.   
2) Olej natřít ( nastříkat - spray) přímo na podklad (ve vzdálenosti asi 25 cm).          
3) Nechat chvíli působit, pak bavlněným hadříkem krouživými pohyby detergent setřít a odstranit tak špínu.

 

Důležité upozornění - bezpečnostní pokyny:

Údaje o typu nebezpečnosti:
Signální slovo : Nebezpečí. Obsahuje: Isoalkany C 11-12,C 11-13.  H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. EUH066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.

Pokyny pro  bezpečné zacházení
:
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.  P301+P310 PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.  P331 NEVYVOLÁVEJTE zvracení. P501 Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů.

 moebel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: