Obnovující vosk na dřevěné podlahy - Parkettwachs 1 l

Kód: 0490
Značka: Borma Wachs
320 Kč 264 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vosková emulze na obnovu již natřených parket (olejovaných, voskovaných, lakovaných)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální vosková emulze na dřevěné parkety k okamžitému použití. S nevídanou jednoduchostí obnovuje a chrání parkety a dřevěné podlahy opotřebované každodenním intenzivním používáním. Optimální odolnost vůči opotřebení, protiskluznost. Přírodní vosky a povrchově aktivní látky dodávají podlaze vysokou odolnost. K použití v interiérech, vodou ředitelný, bez rozpouštědel.


Způsob použití  

Na podlahy zbavené prachu a nečistot a na zcela suchý povrch aplikujte rovnoměrnou vrstvu voskové emulze. Sjednotit rozetřením vosku pomocí hadříku, houby nebo padu. Nechat působit po dobu nezbytně nutnou pro zaschnutí (1-2 hod.), poté vznikne ochranný film, tvrdý a odolný proti provozu, odolný proti mytí běžným neutrálním prostředkem na podlahy.

V případě potřeby operaci možno zopakovat. Při běžném ošetření se doporučuje přetřít povrch vlhkou utěrkou, při přeleštění dává lesklý a krásný ochranný film. Výrobek má  vysokou  vydatnost, při nadměrném dávkování má tendenci tvořit méně soudržné vrstvy. Lze použít i jako voskový čistič přidáním 10% přípravku do vody.

Je-li požadován větší lesk, vyleštěte pomocí leštícího stroje a leštícího kotouče - padu (bílý PAD). Je zvláště vhodný pro údržbu dřevěných podlah lakovaných vodou ředitelnými laky, oleji a vosky.


Spotřeba:  100-110 m2/l   


Pravidelná údržba:

Umyjte znečištěnou podlahu běžným neutrálním čisticím prostředkem na podlahy, poté opláchněte čistou vodou a nechte uschnout.
Ochranný film Parkettwachs lze při čištění oživit pomocí stejného prostředku, a to zředěného 1:6 v čisté vodě a po zaschnutí vyleštit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VNITŘNÍ BARVY NA DŘEVO
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: