V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

SAUNA OIL 0,5 Lt. - saunový olej

Kód: 3940
Značka: Borma Wachs
268 Kč 221 Kč bez DPH
Skladem

Saunový olej pro dřevěné prvky v saunách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Borma SAUNA OIL je směs vybraných olejů, vhodná pro ošetření lavic v saunách, stejně jako stěn a podlah a také surového dřeva. Díky svému složení přirozeně zvyšuje barvu a strukturu dřeva, poskytuje vynikající ochranu proti vlhkosti.    
                         

Způsob použití   

Produkt je specificky určený pro surové dřevo. Připraven k použití. Ošetřované povrchy očistit a odmastit. Pokud již byly lavice ošetřeny a nátěr potřebuje obnovit, je třeba přebrousit povrch brusným papírem o zrnitosti 220. Na čisté a suché lavice aplikujte SAUNA OIL štětcem nebo bavlněným hadříkem a nechte olej do dřeva absorbovat. Operaci lze opakovat v případě velmi porézního dřeva.

Zasychání   24-48 hod. (v závislosti na savosti dřeva, cirkulaci vzduchu, teplotě)


Spotřeba:  8 - 15 m2/l  (v závislosti na savosti dřeva)

Doplňkové parametry

Kategorie: VNITŘNÍ NÁTĚRY NA DŘEVO
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: