V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

REFRESHER FOR WINDOW 0,5 Lt.

Kód: NAT3908
Značka: Borma Wachs
202 Kč 167 Kč bez DPH
Skladem

Speciální emulze na údržbu dřevěných okenních rámů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Emulze pro údržbu dřevěných rámů oken a dveří. Jejím pravidelným používáním (2x ročně) se uzavírají mikrotrhliny a voda tak nemůže vnikat do dřeva (zabránění modrání dřeva). Tato emulze osvěžuje strukturu a barvu dřeva, obnovuje lesk, zvyšuje odolnost před povětrnostními vlivy a tak podstatně prodlužuje časový interval renovace oken. Je vhodná jak pro lazury, oleje, tak krycí laky a emaily.

 

Způsob použití  

Před použitím dobře protřepejte. Nejdříve povrch omyjte pomocí čističe (SOAP FOR WINDOW FRAMES). Na již čistý a suchý povrch naneste navlhčeným a vyždímaným hadříkem rovnoměrně nátěr REFRESHER FOR WINDOW, čímž se vytvoří na povrchu tenký ochranný film. Produkt nechejte zaschnout po dobu 30 - 60 minut a pokud je to nutné, operaci opakujte.

Spotřeba:  18-22 m2/l

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ NÁTĚRY NA DŘEVO
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: