V návaznosti na nařízení vlády ČR s účinností od 16.3.2020, Vás chceme informovat, že provoz našeho e-shopu je nadále nepřerušen. Veškeré Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližším možném termínu a snažíme se je vykrýt tak, aby již následující den byly ve Vašich rukou. Přesto jsme učinili opatření z důvodu ochrany Vás i našich zaměstnanců a dočasně pozastavili osobní odběry na našich provozovnách. Žádáme Vás tímto, abyste co do největší možné míry využívali bezkontaktní platby. Nová, levnější cena dopravy - 99 Kč. Děkujeme za pochopení. Váš e-shop www.barvir.cz

SOAP FOR WINDOW FRAMES 0,5 Lt.

Kód: NAT0020
Značka: Borma Wachs
159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem

Speciální čistící prostředek na dřevěné rámy oken na bázi esenciálního cedrového oleje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostředek má velkou čistící schopnost i v hlubokých pórech, je ideální k údržbě a čištění dřevěných rámů oken, které jsou opatřeny lazurovacím nebo i krycím lakem či barvou, olejem, nebo voskem. Čistič účinně odstraňuje špínu, prach a skvrny. Díky neutrálnímu pH nepoškozuje původní nátěry, má vysokou účinnost a zároveň uvolňuje příjemnou vůni cedrového dřeva.

Způsob použití     

Nastříkejte prostředek přímo na povrch, který má být čištěn. Poté čistým hadříkem odstraňte prach, mastnotu, špínu. Pro odstranění odolných skvrn aplikaci opakujte. Nevyžaduje žádné oplachování. Povrch je suchý během několika minut. K použití i v exteriéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: VENKOVNÍ NÁTĚRY NA DŘEVO
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: