Čím natřít dřevěnou podlahu v interiéru?

HARDWAX PARKETT OIL 1030tvrdý voskový olej pro nátěry a údržbu dřevěných podlah je ideální výrobek jejich  kvalitní ochranu a péči.  Proniká hluboko do  struktury dřeva, zvyšuje jeho mechanickou odolnost a účinně odpuzuje vodu a nečistoty.

4951-Hartwachs_parkett_oil_uprava

Na povrchu dřeva se nevytváří uzavřená vrstva nátěrového filmu a dřevo tak může ideálně regulovat svoji vlhkost. Povrch parket si zachová na dotek příjemnou přírodní strukturu, kterou se mohou dále uvolňovat i vonné silice.

Také z estetického hlediska je tento výrobek mimořádně zajímavý. Dokáže totiž vyzdvihnout přirozenou krásu dřeva a dodat mu také případně požadovaný barevný tón, jemný hedvábný lesk či mat a podobně. Tento olej na dřevo je ideální pro použití na jakýkoliv dřevěný povrch v interiéru a především na dřevěné pochůzné podlahy.

K největším přednostem tohoto výrobku patří možnost snadné lokální opravy povrchu. Zatím co s renovací lakovaného povrchu se pojí náročné broušení, nepořádek, zastavení provozu v místnosti, olejovou vrstvu obnovíme velice snadno jednoduchým nanesením nové vrstvy podle doporučení výrobce. Poškozené místo tak nepoznáte.

U podlah ošetřených olejovou vrstvou se používají speciální prostředky na údržbu (např. IG PURE Parkettwachs), které se občas na podlahu  aplikují a v případě nejvíce namáhaných míst raději v častějším intervalu.

ig_pure_parkettwachs

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení